19 października odbędą się bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców, które nauczą Cię jak udzielić pierwszej pomocy Twojemu dziecku.

 

19 października 2017 Kampania Bezpieczny Maluch, która od lat szkoli przyszłych rodziców z bezpieczeństwa i pierwszej pomocy odwiedzi Częstochowę, więc jeśli spodziewasz się dziecka, nie możesz przegapić tego spotkania. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku oraz dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o bezpiecznym rodzicielstwie.

 

Kampania Bezpieczny Maluch to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla ciężarnych. Spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa. Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia. Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji. Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem. W Częstochowie najbliższe spotkanie odbędzie się 19.10.2017 w godz.17.00-20.30 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP przy ul.Bialskiej 104/118. Na to bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja na stronie www.bezpiecznymaluch.pl . Informacje o warsztatach przekażcie wszystkim przyszłym rodzicom, a sami śpieszcie się z zapisywaniem bo liczba miejsc jest ograniczona!